ЩО ТАКЕ ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПОЛІСЕЧОВИНОЮ?

   Полісечовина – це товстошарове, дуже еластичне монолітне покриття, яке являє собою плівку. Воно утворюється в процесі напилення високореактивної двухкомпонентної системи на поверхню.

   Сечовина вважається найефективнішимпокриттям для гідроізоляції завдяки своїм унікальним експлуатаційним властивостям.

Якісна гідроізоляція продовжує термін служби будівельних конструкцій, оскільки забезпечує їх захист від впливу вологи. Одним з найбільш ефективних матеріалів для цього є полісечовина (полікарбамід). Це еластомер, який складається з декількох компонентів і наноситься за допомогою напилення. Одержуване покриття відрізняється невеликою масою, при цьому сечовина забезпечує надійний захист поверхні від вологи. 

Гідроізоляція полісечовиною

 Головною перевагою гідроізоляції поверхні полісечовиною є найвища швидкість затвердіння її компонентів. Хімічна реакція процесу полімеризації полісечовини проходить протягом декількох секунд, незалежно від вологості і температури навколишнього повітря (до мінус 20 С), після чого покриття готове до експлуатації.

   Наприклад, для порівняння: традиційні полімерні покриття (епоксидні, поліефірні, поліуретанові, акрилові і ін.) тверднуть від декількох годин до декількох діб і лише при позитивних температурах, дуже чутливі до вологості і температурі субстрату, а також навколишнього повітря. Унікальна стійкість полісечовини до умов навколишнього середовища знижує роль сезонного фактора в будівництві.

Гідроізоляція полісечовиною

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІСЕЧОВИНИ

Полісечовина відрізняється широкою сферою застосування. Завдяки високим гідроізоляційним властивостям полімеру, полісечовина використовується при будівництві різних споруд для ізоляції від вологи різних типів покрівлі, фундаментів, цокольних поверхів, погребів, підвалів, бункерів і т. д.  Полісечовина придатна до застосування навіть в ємностях і сховищах питної води, а також ємностях для зберігання харчових продуктів.    Як гідроізолюючі покриття може наноситися на будь-які резервуари і ємності: колектори, басейни, акваріуми і ставки.

Полісечовина представляє собою універсальний напилюваний матеріал, який може застосовуватися для гідроізоляційного захисту різних об’єктів:
 
 • будівельних конструкцій (фундаменту, покрівлі та ін.);
 • промислових ємностей (відстійників, силосів, цистерн і ін.);
 • підлог у виробничих будівлях, громадських місцях, транспортних терміналах;
 • гідротехнічних споруд (басейнів, дамб, причалів і т. п.);
 • виробничого обладнання та верстатів;
 • транспорту (водного, наземного, повітряного).
Гідроізоляція полісечовиною

ПЕРЕВАГИ ГІДОІЗОЛЯЦІЇ ПОЛІСЕЧОВИНОЮ

 • Висока міцність: рівень опору данного матеріалу на розрив становить 35-45 МПа. Поряд з цим, полімер характеризується високою вологонепроникністю і зносостійкістю.
 • Склад полісечовини не містить розчинників: завдяки цій властивості даний матеріал відповідає найвищим вимогам в області екологічності та безпеки.
 • Можливість розпилення покриття при різних умовах, що пов’язано з високою швидкістю затвердіння полісечовини.
 • Безшовна гідроізоляція— покриття з полісечовини лягає рівно, не утворюючи швів.
 • Стійкість до різних типів хімічного впливу: матеріал інертний до більшості хімічних речовин, не втрачає своїх властивостей в середовищі з підвищеною кислотністю і лужністю.
 • Високий рівень пожежної безпеки: полісечовина не горить і не підтримує горіння.
 • Довговічність: термін експлуатації до 25 років.
Гідроізоляція полісечовиною

Щоб уточнити актуальні ціни на гідроізоляцію полісечовиною фундаменту, покрівлі або іншої конструкції, зателефонуйте нам +38067-004-0041
або заповніть контактну форму нижче і ми Вам зателефонуємо!
  Київська область, м. Біла Церква
  Телефон: +38067-004-004-1