ОБ’ЄКТИ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ УТЕПЛЕННЮ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ

 Високі коефіцієнти адгезії роблять пінополіуретан досить універсальним, він може однаково добре наноситись на папір, метал, деревину, штукатурку, цеглу, черепицю та багато іншого. Можливість виробляти і наносити пінополіуретан безпосередньо на будівельному майданчику значно знижує супутні витрати і робить теплоізоляційний шар, що наноситься, повністю монолітним – це гарантує відсутність містків холоду.

   Існує 2 різновиди пінополіуретану: твердий (закриті комірки) та легкий (відкриті комірки).
   Залежно від того, який об’єкт необхідно утеплити, наші спеціалісти визначають, який вид пінополіуретану необхідно використовувати безпосередньо на Вашому об’єкті! 

Пінополіуретан з закритими комірками

Об'єкти утеплення

   Пінополіуретан, що має закриті комірки дозволяє не витрачати зайві кошти на додаткові шари гідроізоляції, пароізоляції і шумоізоляції.
Його щільність сягає від 30 до 45 кг / м.куб. Товщина шару, що наноситься, коливається в межах від 50 до 80 міліметрів.

Пінополіуретан з відкритими комірками

Об'єкти утеплення

Це відмінна теплоізоляція і шумоізоляція. Через численність відкритих комірок, він паропроникний, тому після його нанесення на поверхню, зверху необхідно обробити додатковим шаром пароізоляції. Має більш високий рівень теплозахисту. Товщина шару до 200 мм. Щільність від 9 до 15 кг / куб.м.

Об'єкти утеплення

   Пінополіуретан використовується для утеплення житлових і не житлових приміщень (будинки, квартири, гаражі, ангари цеху, контейнери, овощехраніліца, труби). Це утеплювач, якому немає аналогів.
   ППУ на 90% складається із заповнених повітрям комірок, а повітря, як відомо, найефективніший природний утеплювач – в цьому головний секрет пінополіуретану.

Об'єкти утеплення
   Якщо мова йде про теплоізоляцію  одноповерхових та багатоповерхових будівель, то пінополіуретан є оптимальним варіантом утеплення для будь-яких конструкцій (як каркасних, так і цегляних, блокових, панельних, дерев’яних), що не випробовують серйозних механічних навантажень.
Даним матеріалом можна утеплювати внутрішні стіни і поверхню зовні фасадів будинку.
 
  
Об'єкти утеплення

Для утеплення фундаментів, цоколів і відмостків будинків застосовується виключно жорсткий пінополіуретан (ППУ). Жорсткий ППУ водонепроникний і найкращим чином підходить для утеплення конструкцій, розташованих нижче нульової позначки і знаходяться практично під постійним впливом вологого середовища.

 

Об'єкти утеплення

Для утеплення дерев’яних конструкцій будинків і, зокрема, зовнішніх стін, слід використовувати паропроникні утеплювачі. Ця рекомендація обумовлена необхідністю дати можливість дереву «дихати», тобто підтримувати його вологість в рівноважному стані з вологістю навколишнього повітря. Таким чином, для утеплення дерев’яних конструкцій найбільш підходить легкий пінополіуретан (ППУ), який, при цьому, слід ізолювати по внутрішній поверхні пароізоляцією, а по зовнішній – гідроізоляційною мембраною.

Об'єкти утеплення

Кам’яні (цегляні, блокові, монолітні) стіни можна утеплювати як жорстким ППУ, так і легким, з тією різницею, що, як уже зазначалося, легкий ППУ вимагає захисту від води і водяної пари.
Важливою технологічною особливістю утеплення кам’яних стін є можливість утеплення внутрішньої порожнини, утвореної між шарами кладки, за допомогою заливного пінополіуретану.
При утепленні внутрішніх порожнин слід враховувати великі распирающие зусилля, які можуть зруйнувати стіну при розширенні пінополіуретану
.

Об'єкти утеплення
Щодо теплоізоляції технічних об’єктів та промислового обладнання, то напилювана форма утеплювача дозволяє використовувати його для теплоізоляції об’єктів будь-якої форми і розмірів. Пінополіуретаном часто покриваються внутрішні стіни промислових холодильних приміщень, або кімнат, в яких постійно повинна підтримуватися висока температура (гранична температура для пінополіуретану – 130 градусів за цельсієм).
 
Його ж застосовують і для технологічних ліній – труб, по яких протікають різні рідини, гази, пар. Ізоляція труб дозволяє зекономити простір та запобігти тепловитратам.

У теплоізоляції труб, вентиляційних шахт і елементів виробничих ліній, ППУ є одним з основних матеріалів. Пінополіуретанова теплоізоляція може застосовуватися для труб, температура робочого середовища в яких становить від -180 до +120 градусів за цельсієм.
 
 
Об'єкти утеплення

Щоб отримати детальну інформацію про утеплення Вашого об’єкту, телефонуйте
+38067-004-004-1
або заповнюйте контактну форму нижче і ми Вам зателефонуємо!
    Київська область, м. Біла Церква
    Телефон: +38067-004-004-1