Тепловізійне обстеження - кращий метод діагностики якості утеплення будівель та споруд!

Мета тепловізійного обстеження

Тепловізійне обстеження будівель та споруд – це безконтактне обстеження їх огороджувальних конструкцій за допомогою спеціального приладу – тепловізора.

Тепловізійна діагностика дозволяє виявити приховані дефекти конструкцій і визначити ділянки з підвищеним рівнем тепловитрат. Це дає можливість цілеспрямовано усунути витік тепла і утворення конденсату на внутрішніх поверхнях зовнішніх стін будівлі.

Безперечними перевагами тепловізійного обстеження можна назвати:

 • об’єктивність,
 • достовірність і точність отриманої інформації,
 • відсутність необхідності підготовки місця проведення замірів,
 • висока продуктивність,
 • раннє діагностування дефектів теплоізоляції.
Тепловізійне обстеження

В основу методу покладено принцип дистанційного вимірювання тепловізором температурних режимів полів, поверхонь, стін, стелі, трубопроводів, систем електропостачання, опалювальних систем, значення яких приймається за показник рівня їх теплозахисних властивостей.

ЩО ТАКЕ ТЕПЛОВІЗОР?

Для вимірювання температурних режимів елементів конструкцій використовується прилад – тепловізор. Він допомагає виявити всі  місця, де відбувається часткова втрата тепла. Проводячи тепловізійну зйомку, спеціаліст відразу визначає всі недоліки у теплоізоляції будівель та споруд, як зовні, так і всередині!    Тепловизійне обстеження проводиться, як правило, в холодну пору року при температурі не більше +5*С і при + 20*С в будинку. Принцип дії тепловізора заснований на вимірюванні температури досліджуваних поверхонь в інфрачервоному випромінюванні. Одержувані зображення – термограми, наочно показують розподіл і значення температури по поверхні досліджуваного об’єкта, де кожному значенню температури відповідає певне забарвлення по шкалі.

Тепловізійне обстеження

ТЕПЛОВИТРАТИ ТА ЇХ ДІАГНОСТИКА

У боротьбі за енергозбереження, особливо актуальними стають ізоляційні системи, які захищають приміщення від теплообміну з навколишнім середовищем. Це необхідно як в холодну, так і в жарку пору року, оскільки такі системи підтримують внутрішню температуру на одному рівні.

   В середньому тепловтрати будівлі становлять 20% через дах, 15% через підлогу, 25% через стіни і 40% через вікна і двері. Але навіть достатня товщина утеплювачів може не може забезпечити повноцінного захисту, так як може бути змонтована неправильно і містити так звані «містки холоду», – це стики або щілини в вузлах, що порушують герметичність конструкції. Крім огороджувальних конструкцій існують ще й теплові комунікації, що проходять всередині і зовні будинків, які також потребують захисту.

   Саме тепловізійне обстеження дозволяє дистанційно визначити тепловтрати будівлі, її окремих елементів, виявити приховані дефекти теплоізоляції, провести якісний тепловізійний контроль, встановити дефекти монтажу і огороджувальних конструкцій.

Тепловізійне обстеження

Головні завдання тепловізійного обстеження будівельних конструкцій

 • виявити дефектні місця в несучих конструкціях, де протікають значні тепловтрати;
 • виявити містки холоду і місця нагрівання в огороджувальних конструкціях;
 • виявити розриви і неякісні місця в теплоізоляції будівель і споруд;
 • виявити продування, промерзання і ін. дефекти вікон;
 • визначити точку роси конструкцій будівлі;
 • визначити вологість конструкцій і їх елементів;
 • визначити місця проходження прихованих інженерних комунікацій, наприклад теплої підлоги;
 • визначити місця нагрівання в електропроводці і технічний стан ізоляції;
 • визначити опір теплопередачі огороджувальних конструкцій;
 • провести енергоаудит будівлі і споруди.
Тепловізійне обстеження

   Для отримання консультації спеціаліста та замовлення тепловізійного обстеження телефонуйте
  +38067-004-004-1

або заповнюйте контактну форму нижче і ми Вам зателефонуємо!
  Київська область, м. Біла Церква
  Телефон: +38067-004-004-1