ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ УТЕПЛЕННЯ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ?

Пінополіуретан є практичним та універсальним матеріалом: влітку він забезпечує прохолоду, а взимку – тепло, тобто зберігає оптимальний температурний режим, що значно зменшує витрати на енергоносії та формує комфортний мікроклімат всередині житла!

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ УТЕПЛЕННЯ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ

  • Ефективність
   Пінополіуретан має найнижчу теплопровідність з усіх відомих утеплювачів. При товщині утеплення від 30 мм., в будинку стане помітно тепліше взимку та прохолодніше влітку, а рахунки за опалення та кондиціювання знизяться до 50%
 
  • Захист від шкідників
   Пінополіуретан біологічно стійкий матеріал – він не піддається впливу гризунів і мікроорганізмів, а також не схильний до цвілі і грибка
 
  • Безшовність
   Технологія монтажу матеріалу забезпечує створення монолітного шару утеплювача, без швів і порожнин, що робить утеплення максимально ефективним і усуває містки холоду
 
  • Строк служби
   Термін служби пінополіуретану становить 30 років. За цим показником пінополіуретан перевершує більшість відомих утеплювачів.

 

Утеплення пінополіуретаном

ВЛАСТИВОСТІ ПІНОПОЛІУРЕТАНУ (ППУ) ТА ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ

   Завдяки своїм відмінним технічним характеристикам і тривалому терміну служби ППУ вважається еталоном серед утеплювачів і широко використовується для обробки різних поверхонь – від стін і покрівлі будинків до трубопроводів і промислових ємностей. 

   Сила прилипання (адгезія) ППУ перевершує клеючі здатності всіх сучасних клеїв.

   При напиленні пінополіуретан заповнює всі мікротріщини в рідкому вигляді під тиском, а потім спінюється і збільшується в об’ємі. Утворюється єдине цілісне покриття без стиків. Забезпечується ефект герметичного «термоса», який недосяжний при використанні інших матеріалів.

   Між напиленим матеріалом і поверхнею немає повітряного прошарку, а це означає, що відсутні місця для виникнення конденсату.   

   Для прикладу, на полярних станціях в Арктиці й Антарктиці як утеплювач використовується ППУ щільністю 45-60 кг / куб.м., Космічні станції ізолюються аналогічним жорстким пінополіуретаном, адже тільки цей матеріал здатний працювати в умовах екстремального перепаду температури.

Утеплення пінополіуретаном

   Компоненти ППУ (пінополіуретану) виготовляються з екологічної та цілком безпечної для навколишнього середовища сировини. Завдяки низькій теплопровідності матеріалу, утеплення ППУ є одним з найефективніших методів утеплення споруд та приміщень та ї[ захисту від вологи І конденсату.

   Утеплення пінополіуретаном застосовують з метою збереження тепла в житлових та промислових приміщеннях, складах, ангарах, овочесховищах, запобігання втраті тепла на балконах та лоджіях.

   Також цей вид утеплення забезпечує зберігання температурних режимів холодильних установок, бойлерів, трубопроводів, ємностей, автоцистерн, тощо.

   Напилюваний пінополіуретан повинен мати закриті ячейки, відповідно мати щільність не нижче 35 кг / куб.м. Якщо щільність менше, то це ППУ з відкритими ячейками, що нагадує губку або поролон. Теплопровідність такого “легкого” ППУ – вище, а термін служби – набагато нижче через підвищену гігроскопічність і нестійкості структури.

Утеплення ППУ – безпечно та екологічно!

   Пінополіуретан – один з найбільш екологічно чистих матеріалів. Саме ізоляція ППУ застосовується в усіх сучасних холодильниках і бойлерах, що свідчить не тільки про абсолютну екологічну безпеку матеріалу, а й про його стабільності в умовах екстремально низьких і екстремально високих для людини температур.

   На сьогоднішній день в виготовлення пінополіуретану повністю виключено застосування різних високолетких ефірних фракцій. Він не містить азбесту, фреону, формальдегіду та інших різних шкідливих для здоров’я і навколишнього середовища хімічних продуктів. Після процесу реконструкція тепломереж в приміщенні не виявляються жодні шкідливі речовини.

Утеплення пінополіуретаном
Щоб дізнатись більше про утеплення пінополіуретаном телефонуйте   +38067-004-004-1
або заповнюйте контактну форму нижче і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами:
    Київська область, м. Біла Церква
    Телефон: +38067-004-004-1